MIX ZDJĘĆ | NIEMCY

Witam! Przede wszystkim najsampierw chciałabym wszystkim podziękować za życzenia urodzinowe złożone mi pod ostatnim postem w komentarzach. Jesteście bardzo mili i sprawiliście mi dużo radości. Mam nadzieję, że życzenia się spełnią!

Przechodząc do tematu wpisu, dzisiaj zamieszczam tu kilka luźnych, pamiątkowych fotek zrobionych w Niemczech. Jestem tu ponownie, dlatego też mogę mieć mały problem z publikacją postów. Jako że nie mam swojego sprzętu, mam mały problem z obrabianiem zdjęć, a nie chce dodawać byle czego. Musicie się więc uzbroić w cierpliwość, gdyż mogę być niesystematyczna. W ciągu miesiąca może się pojawić mniejsza ilość postów z racji tego, że muszę się nad nimi dłużej napracować. Nie chce jednak dopuścić do braku aktywności na moim blogu, więc postaram się,  jak tylko mogę, aby w miarę regularnie publikować posty. Będę również odwiedzać wasze blogi, linki w komentarzach mile widziane. Mam nadzieję, że wy również będziecie tu zaglądać, mimo wszystko.

Zapraszam was serdecznie na mojego Instagrama , na którym możecie zobaczyć efekty sesji zdjęciowych wcześniej niż na blogu, a dodatkowo zdjęcia, które się tutaj nie ukazują.  Zachęcam was do obserwowania. Jeśli to zrobicie, dajcie znać, a uczynię to samo, abyśmy mogli wspólnie być na bieżąco. Chce wiedzieć co się u was dzieje, nie tylko na blogu, ale również na IG. Jesteście zwolennikami IG czy blogów. Wolicie przeglądać profile na IG czy czytać wpisy?

Chciałabym jeszcze dodać, że staram się wprowadzać małe zmiany na blogu. Mój blog nie satysfakcjonuje mnie jeszcze w stu procentach, aczkolwiek małymi kroczkami poprawiam go w takim stopniu, na jaki pozwalają mi moje umiejętności w zakresie informatyki, a są niewielkie. Na obecną chwilę staram się zwiększyć rozmiar zdjęć bez utraty ich jakości, niestety często dzieje się tak, że zdjęcia zajmujące cały obszar posta są rozmazane. Może wy macie jakiś sposób na to. Moglibyście mi coś doradzić ?

مواضيع ذات صلة


الابتساماتالابتسامات

الأرشيف

اتصل بنا

الاسم

بريد إلكتروني *

رسالة *